Elegant 3Br Condo Near Airport
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Zwembad Buitenzwembad |
| Eigen strand Strandtoegang | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Elegant 3Br Condo Near Airport Punta Cana van 160 m² ligt op sechts 7 minuten wandelafstand van het Galerias de Punta Cana Shopping Center. Het 3-slaapkamer appartement bevat een golfclub, perfect voor gasten die graag actief blijven.
Het appartement ligt op 5 km van Punta Cana International luchthaven en is op 4 km van Roco Ki Golf Club. Maak een rustige wandeling van 5 minuten naar het hart van het stadscentrum van Punta Cana. Elegant 3Br Condo Near Airport ligt binnen 10 minuten rjden van Punta Cana.
De 3-badkamer accommodatie heeft uitzicht op de tuin en bestaat uit een balkon en een keuken. In het appartement zijn een apart toilet en een douche voorzien om uw comfort te vergroten. Er zijn ook een haardroger en handdoeken.
Om uw comfort te verhogen, heeft Elegant 3Br Condo Near Airport een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven. Bovendien biedt de accommodatie gasten toegang tot een wellnesscentrum, wat hun ervaring nog verder verbetert.
- Locale bezienswaardigheiden
- Capilla Nuestra Senora de Punta Cana950 m
- Alianza Punta Cana450 m
- DOMTransfer900 m
- Galerias Punta Cana450 m
- The VR Lounge900 m
- iglesia950 m
- BlueMall Puntacana800 m
- Dos Bananas450 m
- Luchthavens
- Luchthaven Punta Cana International2,4 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Lift
Horeca
- Droger
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Ligstoelen
- Tuin
- Fitnesscentrum
Diensten
- Wasserij
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Elegant 3Br Condo Near Airport?
Het duurt 5 minuten lopen om van Elegant 3Br Condo Near Airport naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Elegant 3Br Condo Near Airport?
De prijs van het boeken van Elegant 3Br Condo Near Airport is $178. - ❓
Beschikt Elegant 3Br Condo Near Airport over een internetverbinding?
Ja, Elegant 3Br Condo Near Airport is voorzien van wifi in de hele accommodatie. - ❓
Wat is de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 160 vierkante meters.